Євроатлантична інтеграція

І Н Ф О Р М А Ц І Я

на виконання  листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  «Про інформування громадськості з питань  євроатлантичної інтеграції»  №01-15/1094  від 13.03.2018р.

Вступ України в ЄС є довготривалим, багатоетапним, проте висвітлення цієї теми вже сьогодні займає чинне місце серед науковців, журналістів та політиків. Участь України в Європейських проектах тільки збагатить досвід і почуття всієї європейської спільноти.     Головною метою заходів є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності учнів  європейської інтеграції.

На виконання даного листа в школі проводиться ряд заходів:

1.      Класними керівниками проводяться виховні години, бесіди на теми: «Україна – ЄС: хронологія двосторонніх відносин», «Етапи розвитку європейської демократії», «Європейські письменники – дітям».

2.      До Дня Європи в школі  кожного року проводиться Європейський урок "День Європи в Україні".

3.      У шкільній бібліотеці організовуються  тематичні виставки – «Вікно у світ європейської культури», «ЄС: вчора, сьогодні, завтра», «Ми європейці».

4.      Учнями 9-11 класів організовуються  фотовиставки «Україна-Європа» на тематику європейської архітектурної та культурної спадщини, учні готують презентації, реферати на теми: “Взаєморозуміння в Європі через політику, культуру, освіту, спорт”, «Подорожі країнами Європи», «Моє бачення Європи», «Європа давня і сучасна», проводяться вікторини  на тему: «Що ми знаємо про країни ЄС».

ФОТО:  http://school5xyst.klasna.com/uk/photoalbum/117495

Директор школи                                 О.Я.Ерфан